Алюмінієві двері

  Виготовлення алюмінієвих дверей та їх монтаж – один із основних напрямків роботи компанії Rigel. Саме двері з алюмінієвого профілю останні 10 років користуються широкою популярністю у будівництві торгових та бізнес-центрів. Крім того, дедалі більше архітекторів пропонують у своїх проектах приватних будинків саме алюмінієві вхідні двері.

   Для виготовлення алюмінієвих дверей у сучасному будівництві прийнято використовувати так званий холодний алюмінієвий профіль і теплий. Відповідно, і за функціональністю алюмінієві двері можуть бути холодними і теплими. Останні виробляються із застосуванням спеціального термомосту (подвійний утеплювач по контуру стулки та щіткове ущільнення по низу дверей), що дозволяє утримувати тепло та не пропускає холод. Теплі алюмінієві двері частіше використовуються в опалювальних приміщеннях (житлових і нежитлових), в тамбурах, зимових садах, а також у будь-яких приміщеннях, де є необхідність зберігати тепло.

   "Холодні" алюмінієві двері. У дверних конструкцій із «холодного» алюмінієвого профілю відсутній термоміст. Холодні двері не межують з вулицею, а використовуються лише усередині приміщень у вигляді перегородок та у вхідних тамбурах. Ціна на холодні алюмінієві двері значно нижча від ціни на теплі алюмінієві двері.

Чому ж вхідні алюмінієві двері стали такими популярними? Давайте розберемося.

 Головними критеріями, за якими саме двері алюмінієві стали такі популярні:

 • довговічність у порівнянні з пластиковими або дерев'яними дверима (жорсткість алюмінію в 7 разів вища за жорсткість дерева і в 23 рази більша, ніж у пластику, відповідно алюмінієві двері значно міцніші і менше піддаються деформаціям);
 • екологічність матеріалу: алюміній – нетоксичний, екологічно безпечний матеріал і, на відміну від інших матеріалів, що використовуються в даній сфері, саме алюміній може бути перероблений жодного разу без втрати своїх властивостей;
 • сучасний естетичний вигляд: алюміній – матеріал, який легко піддається формуванню та фарбуванню, завдяки чому можна досягти різних конфігурацій та колірних рішень;
 • легкість конструкцій: завдяки малій питомій вазі матеріалу, алюмінієві двері важать у рази менше аналогів.

    Алюмінієві двері зі склом – сучасна, більш надійна та міцна альтернатива дерев'яним та пластиковим конструкціям минулих років. Саме алюмінієві сплави краще витримують холод, спеку і перепади температур на відміну від інших матеріалів, а також мають високу теплопровідність. Алюмінієві двері менш схильні до корозії, а, завдяки анодуванню алюмінію, досягається поліпшення не тільки зовнішнього вигляду конструкцій, але й підвищується термін їх експлуатації, який становить 80-90 років.

   Завдяки різноманітності систем профілів та фурнітури, а також технічним властивостям алюмінію, можливе виробництво алюмінієвих дверей різного типу відчинення.

Типи відкриття алюмінієвих дверей:

 • одно- і двостулкові розстібні алюмінієві двері з відкриванням назовні або всередину приміщення – одна з найпоширеніших конструкцій. Найчастіше використовуються у приміщеннях з великою прохідністю;
 • алюмінієві двері типу «гармошка» дозволяють відкрити дверний отвір майже повністю, тому такі алюмінієві двері широко використовуються на верандах, терасах, зимових садах та для скління басейнів. Останнім часом набули широкої популярності в ресторанному бізнесі, коли в теплу пору року заклад об'єднується в єдине приміщення з літнім майданчиком;
 • розсувні алюмінієві двері часто використовуються для скління фасадів приватних будинків і можуть замінити цілу стіну, також такий тип алюмінієвих дверей один з найестетичніших і дозволяє значно заощадити простір;
 • «Маятникові» алюмінієві двері призначені для встановлення всередині приміщень, доречним буде також їх монтаж у тамбурі. Використовуються такі дверні конструкції в ресторанах, торгових центрах, підземних переходах, у альтанках, на верандах, на балконах і лоджіях, в автозаправних станціях, медичних установах та в інших об'єктах. 

Також, компанія Rigel спеціалізується на установці автоматичних алюмінієвих дверей.

Автоматичні алюмінієві двері можуть бути:

- розстібними

- розсувними

- карусельними

Завдання таких дверей – забезпечувати швидку, безпечну пропускну здатність великої кількості людей, а також зберігати тепло всередині приміщення.

В основі автоматичних алюмінієвих дверей закладено механізм з електроприводом, який приводить двері до роботи завдяки сенсорному датчику руху. Такі двері легко підключаються до пульта охорони або системи пожежної безпеки.

Встановлення алюмінієвих дверей забезпечить вашій будівлі не лише сучасний та естетичний зовнішній вигляд, а також його довговічність та технологічність.

Алюмінієві двері замовити в компанії Rigel можна зателефонувавши: 066-121-78-66 або залишивши заявку у формі зворотного зв'язку. Ми виготовляємо алюмінієві двері на замовлення будь-яких типів відкриття та теплопровідності.

Довговічність конструкції

Сучасний дизайн

Підвищена шумо- та теплоізоляція

Стійкість до корозії

Оставить заявку

  ×
  Залишити заявку

   ×