Алюмінієві вікна

Сучасні технології пропонують безліч варіантів алюмінієвих вікон, які багато в чому перевершують дерев'яні та пластикові аналоги. Завдяки широкому асортименту сучасних алюмінієвих сплавів можна досягти практично будь-яких варіантів і форм в оформленні фасадів будівель та конфігурацій алюмінієвих конструкцій будь-якого призначення. Алюмінієві вікна не виняток.

Так, за типом відкривання алюмінієві вікна можуть бути:

- поворотно-відкидними,

  - розстібними

  - розсувними

Поворотно-відкидні алюмінієві вікна – ідеальний варіант для скління балконів та лоджій у квартирах. Перевагою цих систем вважається їхня герметичність та енергоефективність. У таких системах поєднані два механізми: поворотний та відкидний, що дозволяє користуватися вікнами в режимі провітрювання. Як правило, такі системи мають два відкидні положення, що дозволяє регулювати інтенсивність потоку повітру в приміщенні, що провітрюється. Такі вікна встановлюються у житлових приміщеннях, а також будівлях торгівельного та офісного призначення.

 

Розстібні алюмінієві вікна. Стулки вікон у такій конструкції відчиняються в горизонтальній площині. Використовуються для скління балконів квартир та котеджів. Ми рекомендуємо використовувати цей вид алюмінієвих вікон при склінні широких балконів та лоджій.

 

Розсувні алюмінієві вікна часто використовуються для скління не тільки балконів та лоджій з метою економії місця, але й є сучасним рішенням у заскленні терас та приватних будинків. Загалом саме розсувні алюмінієві конструкції дозволяють полегшити масивні віконні конструкції, тим самим зменшують навантаження на балкон. Асортимент сучасних алюмінієвих систем дозволяє досягти максимальної енергоефективності та естетики зовнішнього вигляду.

  Саме розсувні алюмінієві вікна є останніми роками найпопулярнішим типом скління не тільки балконів і лоджій, а й приватних будинків, пентхаусів, альтанок, теплиць і навіть офісних приміщень.

   Для виготовлення алюмінієвих вікон можуть використовуватись різні кольори, покриття та варіанти структуризації. Все це дозволяє вирішувати будь-які архітектурні завдання в оформленні фасадів.

 

Варіанти алюмінієвих вікон:

    Алюмінієві вікна холодного профілю випускаються без ізолюючих термовставок, тому є однокамерними. Такі конструкції встановлюються для скління всередині будівель, для холодних лоджій, балконів, альтанок, веранд, складських приміщень, тамбурів та інших приміщень, в яких не потрібно розмежовувати тепло зону від холодної. Ціна на алюмінієві вікна холодного профілю нижча, ніж на конструкції із теплого алюмінієвого профілю.

   Алюмінієві вікна теплого профілю відрізняються наявністю термовставок, призначені для захисту приміщень від холоду ззовні. Конструкція заповнюється трикамерним, двокамерним або однокамерним склопакетом залежно від максимальної мінусової температури взимку в даному регіоні. Такі вікна використовують в приміщеннях, де потрібна підтримка температури та запобігання тепловтраті в зимовий сезон. Переважно використовуються для скління офісів, квартир, приватних будинків та комерційних будівель.

  

  Термін експлуатації алюмінієвих вікон близько 80 років. Завдяки міцності даного матеріалу, алюмінієві вікна можуть бути різних розмірів, що далеко перевищують звичайні стандартні вікна. Високі тепло- та звукоізоляційні характеристики алюмінію допоможуть створити у вашому приміщенні затишну та комфортну атмосферу, а стійкість алюмінію до природних опадів та різноманітність колірної гами приємно здивують та порадують вас.

   Замовити алюмінієві вікна у фахівців компанії Rigel – запорука вашого спокою та неперевершеної якості.

   Ми пропонуємо вікна з алюмінієвого профілю за різними цінами та готові працювати з будь-якими бюджетами. Адже в нашій справі дуже багато залежить від побажань і вимог до фасаду безпосередньо самого замовника.

Строк експлуатації до 80 років

Різноманітність дизайнерських рішень

Більш ніж 1000 кольорів та віддтінків

Підвищена шумо- та теплоізоляція

Оставить заявку

    ×
    Залишити заявку

      ×