Cпівробітництво

Компанія «Rigel» – український виробник фасадних систем скління запрошує до співпраці компанії – забудовників, а також дизайнерів та архітекторів. Наші кваліфіковані фахівці швидко здійснять прорахунок вашого замовлення та нададуть вам детальну та якісну консультацію.

Якщо ви клієнт і маєте приватне замовлення, ви також звернулися за адресою. Адже ми знаємо, як правильно та естетично виконати ваше завдання та завжди рекомендуємо нашим клієнтам найоптимальніше рішення.

Індивідуальні замовлення
Якщо ви маєте приватний будинок, магазин, торговий центр або офісне приміщення і вам потрібно виконати роботи з його скління якісно та в найкоротші терміни, ви звернулися за адресою. Компанія Rigel надає вигідні умови співпраці для нових клієнтів. Якщо ви є нашим партнером вже не перший рік, то для вас діє спеціальна програма лояльності для постійних клієнтів. Компанія «Rigel» пропонує вигідні умови співпраці для всіх клієнтів, адже кожен замовник – особливий та до кожного ми знаходимо індивідуальний підхід!
З компаніями-забудовниками та виконавцями робіт (виконробами)
Компанія «Rigel» пропонує дилерські ціни для будівельних організацій та виробників робіт (виконробів). Якщо на вашому об'єкті необхідно встановити алюмінієві конструкції з подальшим склінням, ми допоможемо вам виконати ці роботи точно в строк і за оптимальну вартість. Для постійних клієнтів діють знижки на всі роботи, а також матеріали та продукцію.
З архітекторами та дизайнерами
Компанія «Rigel» запрошує до співпраці архітекторів та дизайнерів. Ми пропонуємо допомогу в проектуванні об'єктів, консультації, а також надаємо всі інструменти для реалізації проектів зі скління та встановлення алюмінієвих конструкцій. Фахівці компанії Rigel також готові взяти на себе проектування систем скління.
Оставить заявку

    ×
    Залишити заявку

      ×