Безрамне скління

Безрамне скління - ідеальне рішення для скління об'єктів без зайвих швів, помітних перегородок та інших видимих елементів опори. Саме безрамне скління дозволяє візуально збільшувати невеликий простір балконів, лоджій, терас, торгових центрів та офісів, а велика площа скла пропускає набагато більше світла, ніж звичайні вікна з рамами.

Виробництво безрамних конструкцій стало можливим після появи ударостійкого надстійкого скла, створеного за сучасними технологіями.

Чим таке скло відрізняється від звичного нам віконного?

У безрамному склінні використовується скло-триплекс. Це склеєні між собою два і більше стекол, як правило, розжарені, між якими знаходиться скріплююча плівка. Її товщина становить в середньому 1,5 мм. Таке скло витримує значні механічні пошкодження, у тому числі й удари.

У такого скла стійкість до пошкоджень вища у 6-8 разів, ніж у звичайного скла. Спроби розбити скло-триплекс не призведуть до появи уламків. Всі вони утримаються на скріплюючій плівці, тому ризик порізатися уламками мінімальний.

Використання безрамного скління:

В офісах

Безрамне скління широко використовується в офісах у вигляді цільноскляних перегородок. Саме таким способом можна легко та красиво сегментувати офісний простір, а висока шумоізоляція робить такий вигляд офісних перегородок дуже комфортним та практичним. Скло відмінно захищає від зайвого рівня шуму, що гарантує конфіденційність ділових телефонних розмов.

В торговельних центрах

Надміцні стильні скляні перегородки також часто використовуються в торгових центрах як ексклюзивні елементи інтер'єру та дизайнерського оформлення магазинів. Залежно від загальної концепції інтер'єру торгового центру ми допоможемо вам підібрати потрібний варіант скла, який ідеально доповнить загальний формат торгового центру.

У будинках та на верандах

Ще однією сферою використання безрамного скління є оформлення балконів та лоджій. Саме завдяки такому типу скління можна візуально збільшити невеликий простір балкона і втілити в реальність навіть футуристичні запити клієнта. Крім того, на такому балконі немає дроблення панорами на частини, що дозволяє вам повною мірою насолодитися чудовим видом з вікна.

       Для безрамного скління ми використовуємо:

 • Загартоване надміцне скло;
 • Дзеркальне скло;
 • Пофарбоване у масі скло;
 • Матове скло;
 • Скло із дизайнерським малюнком.

        Переваги:

 • Стильний зовнішній вигляд та можливість створити панорамний огляд без вертикальних кріплень та стійок;
 • Міцне загартоване скло завтовшки 8-14 мм;
 • Хороша світлопроникність та комфортне провітрювання;
 • Простота та зручність у догляді;
 • Шумоізоляція – близько 20 дБ.

Спеціалісти компанії Rigel допоможуть вам розібратися в особливостях того чи іншого виду скла та підберуть ідеальний варіант у співвідношенні ціна/якість.

Ми працюємо як зі стандартними, так і з індивідуальними проектами. Ціна на безрамне скління у нас – це адекватне співвідношення побажань замовника, можливості матеріалів та трудовитрат професійної монтажної бригади.

Скління без швів

Панорамний огляд

Загартоване скло

Стильний зовнішній вигляд

Оставить заявку

  ×
  Залишити заявку

   ×