Фасадне скління

   Сучасні тенденції в будівництві диктують свою моду та правила. Так, одним із трендів сучасної архітектури є максимальна легкість фасадів, збільшення природного освітлення приміщень та максимальна прозорість фасадів будівель. Все це стало можливим завдяки фасадному склінню будівель із алюмінієвого профілю. Саме алюмінієве фасадне скління зараз набуло широкої популярності і використовується у всіх сферах будівництва, як житлових, так і не житлових приміщень. За останні 15 років скління фасадів стало новим стандартом в архітектурі.

   Фасадне скління - це ідеальний варіант для архітектурного оздоблення сучасного будівельного об'єкту. Завдяки своїм формам та зовнішній легкості конструкцій алюмінієве скління фасадів набуло такої популярності. Адже саме зовнішній вигляд будівлі та її якісне оздоблення позначають його статус та є його візитною карткою. Окрім своєї зовнішньої привабливості, фасадне скління будівель має і низку інших переваг.

Чому конструкції з алюмінію такі популярні?

 • алюміній має антикорозійні властивості;;
 •  алюміній дуже міцний метал;
 • алюміній легкий та податливий в обробці;
 • за допомогою алюмінію легко забезпечити точність при складанні конструкцій будь-якої складності.

За типами монтажу, фасадне скління будівель буває: стійково-ригельним та структурним.

Стійково-ригельна система скління фасаду - це технологія, при якій з алюмінієвих стійок і ригелів збирається каркас, на який надалі монтуються склопакети. Видимі шви «закриваються» у такій системі спеціальними притискними планками. Таке скління фасадів будівель, як правило, використовується в багатоповерхових та промислових об'єктах.

Структурне алюмінієве скління фасадів так зване «безшовне». Притискні планки у такому вигляді скління фасадів відсутні. При такому склінні будівель з вулиці створюється враження цільного скляного полотна без помітних швів між склом.

Варіанти оформлення будівель алюмінієвими конструкціями скління:

 1.  Навісне фасадне скління. Створюється вертикальними стійками, що розташовані навпроти стіни будівлі. Така система є самонесучою.
 2.  Вбудоване фасадне скління монтується в конструкцію будівлі та займає територію поверху від підлоги до стелі

   Компанія Rigel створює архітектурну форму будь-якого типу та складності скління, починаючи від вітражів магазину, закінчуючи фасадним склінням висотних будівель.

   Ціна на фасадне скління варіюється від використовуваного профілю, конфігурації та квадратури об'єкта.

Завдяки нашому досвіду, сучасним технологіям та якісному обладнанню, яке ми використовуємо у своїй роботі, ми створюємо із стандартної будівлі ексклюзивний житловий будинок, офіс або навіть найсміливіший арт-об'єкт.

   Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті і наші фахівці зв'яжуться з вами для обговорення деталей вашого замовлення, а також його вартості.

Оригінальний дизайн

Функціональність фасадного масиву

Надійний захист від дощу, снігу, вітру, пилу

Підвищена шумо- та теплоізоляція

Оставить заявку

  ×
  Залишити заявку

   ×