Перегородки для дому

Міжкімнатні перегородки з алюмінієвого профілю - це справжня знахідка для цінителів економної та швидкої зміни оформлення та стилю приміщення. Завдяки таким конструкціям ви заощадите на капітальному ремонті, адже монтаж алюмінієвих перегородок відбувається в найкоротший термін і не створює незручностей.

Ціна на алюмінієві перегородки для будинку залежить від їхньої функціональності, типу наповнення, а також обраного вами типу алюмінієвого профілю.

Професіонали нашої компанії оперативно виконають усі роботи із виміру приміщення та встановлення алюмінієвих перегородок.

За бажанням замовника, ми створимо ексклюзивний дизайн та повністю змінимо ваше приміщення без капітального будівництва!

Міжкімнатні алюмінієві перегородки можуть бути:

- Стаціонарні: це каркас з алюмінієвого профілю, всередину якого монтується скло або інший матеріал. Залежно від потреб замовника, замість скла може використовуватися непрозорий матеріал, завдяки якому перегородки будуть непрозорими. Використовуються для відокремлення житлових кімнат від коридорів, зонування всередині самої кімнати, а також для естетичного оформлення зони балкона. Також можуть виконувати низку інших завдань. Швидкомонтовані конструкції, які, як правило, кріпляться до підлоги і стелі;

- Розсувні: складаються з двох і більше полотен, які складаються з алюмінієвих профілів із заповненням склом або іншим, можливо, непрозорим матеріалом. У складеному вигляді (відкритому) займають деяке місце, тому цей факт необхідно враховувати при проектуванні інтер'єру. Алюмінієві розсувні перегородки дуже функціональні, дозволяють значно заощадити місце та вирішують одночасно кілька завдань;

- Цільноскляні: конструкції без використання алюмінієвого профілю. Складаються з цілісного гартованого скла. Алюмінієвий профіль використовується у такому вигляді перегородок лише внизу – у місцях кріплення перегородок до підлоги. Такий вид конструкцій дозволяє візуально збільшити простір, створюють світлу та простору атмосферу;

- Система «Гармошка»: алюмінієві перегородки такого типу виконують роль додаткової стіни у вашій квартирі чи будинку. Одночасно ділять та об'єднують ваше приміщення. Легкі в експлуатації. Система кріплення – на напрямних.

Оригінальний дизайн

Швидке зонування

Чудова шумоізоляція

Швидкий монтаж

Оставить заявку

    ×
    Залишити заявку

      ×